Neofema s.r.o. opět na špici s GOOGLE certifikací!

Spolehněte se na ty nejlepší, vyžadujte kvalitu za přijatelnou cenu, nikoli levné napodobeniny!

Neofema s.r.o. vám nabízí další nové certifikace svých služeb v online marketingu. Splnili jsme všechna přísná kritéria společnosti Google k úspěšnému složení nových zkoušek. A že jich nebylo málo!

Certifikovaný partner Google vám vždy nabídne mnohem promyšlenější strategii šitou na míru. Nebude se schovávat za klišé konkurenčních firem a na rovinu vám řekne pravdu. Chceme vaší spokojenost - to je cílem celého týmu Neofema s.r.o.

Neustále sledujeme nové trendy, proto vám pomůžeme zvýšit návštěvnost, povědomí o značce nebo rovnou konverzi či objednávky. Máme k tomu nejen znalosti, ale i správné Google nástroje, statistiky a analýzy.

Již řadu let jsme certifikovaný Google Partner, ovšem v letošním roce se nám podařilo získat celkem 8 specializovaných certifikací. Máme tedy ve svém středu ty nejlepší na správu kampaní, optimalizaci nákladů, efektivitu vynaložených prostředků i následné rozbory statistik s doporučením jak dál pokračovat. Spolupracujeme přímo se společností Google, takže jsme v centru dění nových změn, nastavení trhů, inovací a odborných školení. Nic nám neunikne, protože o tom víme dříve než ostatní. Spolehněte se na nás.

Odznak Google Partner prokazuje, že Neofema s.r.o. absolvovala certifikační zkoušky služby Google a disponuje aktuálními znalostmi.