dolů

A care Clinic

Přes deset let trvající spolupráce s firmou A care a.s. přináší své ovoce. Nově otevřená klinika korektivní dermatologie je toho důkazem. Pro A care Clinic vytváříme marketingovou strategii, SEO optimalizaci, moderní prezentaci, tiskoviny a akce na míru všem potencionálním klientům. Responsivní web byl samozřejmostí, protože většina žen si bez mobilu a prohlížení webů nedovede představit den.

Náš autorský redakční systém je klientovi postaven na klíč a neustále doplňován o nové funkce, což není pro programátory žádný problém. SLA servis jen udržuje klienta v klidu, že je o jeho business dobře postaráno. Náš tým hlídá dokonalý chod webové stránky a doporučuje některé úpravy či nadstavby kvůli ochraně a bezpečnosti.

O společnosti

A care Clinic vznikla na základě 20 let zkušeností v oblasti distribuce zdravotnických prostředků. Základem péče o pacienta jsou šetrné, certifikované a prověřené technologie v oblasti korektivní dermatologie, ale i fyzioterapie a ošetření těla. Řeší problémy s pleti i postavou, na výběr máte širokou nabídku služeb od dermálních výpní až po oxygenoterapii či redukci celulitidy. Dodržování přísných norem EU je samozřejmostí. Produkty společnost distribuje po celé ČR, SK a HU.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás