dolů

Výtvarné hračky

Modernizace eshopu s výtvarnými potřebami pro našeho dlouhodobého klienta se povedla. Cílem bylo zpřístupnit produkty všem malým zájemcům, tedy dostat se do mobilů a tabletů lehce, přehledně a rychle. Čistý, svěží design vychází z loga a jen podtrhuje celkovou atmosféru shopu s důrazem na produkty. Responsivních HTML šablon bylo na výrobu celkem dost, ale zvládlo se to na jedničku. Nakonec přišel ten nejpovolanější - programátor - a napojil hotové šablony na náš autorský redakční systém RYCHLYOBCHOD. Klient byl proškolen a s ovládáním administrace je velice spokojen. Díky full servisu, každý měsíc hlídáme funkčnost ve všech nových verzích prohlížečů a klient může klidně spát.

O společnosti

SMT Creatoys s.r.o. se dlouhodobě zabývá nabídkou všech výtvarných potřeb pro malo i velkoobchod. Díky kamenné prodejně uspokojí nedočkavce z blízkého okolí a ty ostatní naláká na svůj moderní eshop. Produkty jsou ze široké palety: výtvarné potřeby, výtvarný materiál, barvy, kreativní sady, puzzle a barvy na obličej. Pohodlný nákup jen urychlí vaše těšení na balíček.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás