Vysoká škola hotelová v Praze

Dlouhodobá spolupráce s Vysokou školou hotelovou v Praze, umožňuje klientovi snižovat náklady i časovou náročnost, kterou věnují správě a propagaci svých marketingových aktivit, protože náš vývojový tým (grafici, kodéři, marketéři) již přesně znají cíle i požadavky. Vytvoření nového www portálu s responsivní grafikou bylo základem pro rozvoj ostatní aktivit, protože více jako 59% návštěvníků přichází z mobilu. Na našem redakčním systému KOMPLETWEB je dále udržován pravidelným SLA servisem s krátkými reakčními lhůtami a také rozšiřováno dalšími individuálními úpravami i nástavbami.

Komplexní spolupráce zahrnuje veškerý tiskový i www grafický servis (inzerce, bannery, firemní identita a oběživo, merkantil) včetně zajištění výroby a tisku + e-marketing. Z hlediska e-marketingová spolupráce jsou pak propagace cílené na navyšování relevantní návštěvnosti, které mají za následek kontinuální nábor přihlášek na další akademický rok a v okrajové míře i budování povědomí o značce, kdy rozpočet je vždy důležitý a je třeba efektivně internetové propagace vybírat (SEO, klikací PPC kampaně včetně propagace videí a retargeting bannery, analýzy konkurence a kontinuální marketingové poradenství i rozbor). Zajímavé je zmínit náš návrh na odlišení se od ostatních VŠ, kdy fotografie studentů, použitých v propagacích jsou opravdu reální studenti vysoké školy - nikoliv "navoněné" fotky z fotobank a vizuály jsou velmi kladně potencionálními zákazníky (budoucí uchazeči o studium) přijímány.

O společnosti

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o. je prestižní kvalitní soukromá vysoká škola, která jako jedna z prvních obdržela akreditaci od Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství (NAÚ) a to na všechny tři profesně orientované studijní programy v akreditační délce 5-10 let:

  • Bakalářský studijní program „Hotelnictví, cestovní ruch a marketing“
  • Bakalářský studijní anglický program „Hospitality Management“
  • Magisterský studijní program „Hotelnictví, cestovní ruch a marketing“

Aktivní spolupráce s e-marketingem naší společnosti se Vysoké škole hotelové v Praze vyplácí. Jejich Dny otevřených dveří nebo rozsáhlejší akce "Ochutnejte nás" včetně pohoštění, jsou hojně navštěvovány a vznikají na nich ty nejpevnější svazky pro podání nových přihlášek a je radost na ně dělat internetovou propagaci.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás