Velkoobchod se solárii a eshop

Přírůstky do rodiny webů a eshopů společnosti Sun City je responsivní webová stránka pro velkoobchodní prodej solárních strojů i doplňků pro solária, fitness, solární kosmetiky a zároveň solární e-shop. Požadavek klienta byl "pasivní weboví prodejci", kteří mají otevřeno 24/7 a sami agituje za nákup a získávají nové akvizice formou kontaktů zájemců i objednávky za pomocí doplňkového textového obsahu a je propojený na on-line platební bránu. K www a eshopu se váží jak servisní SLA práce, redakční autorský systém KOMPLETWEB a RYCHLYOBCHOD pro pohodlnou správu obsahu www, pravidelná e-marketing certifikovaná Google PARTNER propagace, která je vysoce sofistikovaně cílena, aby dosáhla na ty pravé cílové skupiny (PPC klikací kampaně, SEO optimalizace, retargeting bannery Google / Seznam / Facebook), tak i grafické práce a tiskoviny (firemní oběživo, newslettery, katalogy velkoobchodního zboží, inzerce … )

O společnosti

Sun City s.r.o. provozuje rozsáhlou síť solárních studií v Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi, Zlíně a Brně a tak jako velkoobchod má ty nejlepší předpoklady k tomu, aby vám nabídla ty nejlepší výrobky z oblasti solárních stojů a fitness včetně poradenství se založením nového solárního studia a nebo revitalizaci stávajícího doplněním o nové či repasované solária nebo kvalitní značkovou USA solární kosmetiku nebo nástřiky. Osobně uvažujeme, že si jedno solárko do kanceláře pořídíme, ono to vážně není tak drahé:-)

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás