Velkoobchod potištěných látek

Na eshopu, www a full e-commerce práci pro textil.eu se rádi podílíme - česká výroba je vždy klenotem v jakémkoliv odvětví. Nadnárodní eshopová platforma, postavená na našem autorském systému RYCHLYOBCHOD má nově responsivní kabát (zejména ze zahraničí mobilní přístupy začaly stoupat) a modernější filtrování formou tagů i fukce na pozadí pro administrátory (automatické spojení se skladovým systémem Comgate / platební brána GP webpay, sofistikované funkce pro GDPR - export údajů či automatické smazání stopy a profilu uživatele … ) a externí feedy, kde vyniká zejména propojení na Amazon - největší on-line tržiště světa. Strohý design podtrhuje zejména prezentaci produktů ve výpisu a umožňuje rychlejší velkoobchodní nákupy. Při marketingu na internetu je kladen důraz na organické vyhledávání na internetu (SEO), které je doplňováno klikacími kreditovými textovými i bannerovými reklamami na Google v mnoha jazycích. Pravidelný SLA servis eshopové platformy, idividuální grafické produktové newslettery včetně zajištění rozesílek a marketingové reporty završují kompletní portfolio našich služeb pro zákazníka.

O společnosti

Eshop pro velkoobchodní zákazníky textil.eu, který navazuje na rozsáhlou výrobu látek a tkanin ve východních čechách a exportuje své produkty úspěšně i do zahraničí, je provozován společností La Linea s.r.o. - lalinea.cz, která navazuje na výrobu světově známé tiskařské společnosti TIBA a.s. Hlavní specializací je zakázková i hromadná výroba potištěného textilu: tiskem, barvením nebo úpravou bavlněných látek. Z dalšího sortimentu pak je to sortiment pro dětský / bytový / hotelový průmysl i krojové látky a služby a spolupracují úzce s italskými návrháři. Firemní web společnosti La Linea je také vytvořen a napojen na náš redakční autorský systém KOMPLETWEB.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás