dolů

Triker koupelny a instal. potřeby

Za dobu naší e-marketing spolupráce, pod vedením certifikovaného Google PARTNER speciality, se povedlo zvednou návštěvnost jsme zatím zvýšili návštěvnost e-shopu o +1250% a objednávky o +1661%. Robustní e-shopové řešení pro koupelny a instalatérské potřeby rozvíjíme s pravidelnými aktualizacemi a SLA servisem již déle než pětiletku. E-shop dostal nový responsivní grafický kabát, individuální velkoobchodní funkce v plně našem administrovatelném autorském prostředí RYCHLYOBCHOD (hromadné objednávky, bonusové i slevové velkoobchodní programy, spojení se zbožomaty - Heureka, Google a Seznam zboží a správa i pohodlné vytváření nových satelitních mikroeshopů pro věhlasné značky Jika / Roca / laufen a další). Unikátní funkcí je automatický PDF generátor mnohoset stránkového tištěného katalogu přímo z eshopu - klient tak šetří statisíce za DTP sazeče ročně i čas, protože odpadají kontroly dat. Tento generátor je i rozšířen jako funkce pro velkoobchodní odběratele, kteří si mohou udělat vlastní PDF letáky nebo menší katalogy přímo z Triker administrace, včetně obrandování korporátním logem a kontakty. E-shop je propagován mírnými klikacími PPC kampaněmi a robustními SEO pracemi (budování návštěvnosti z přirozeného vyhledávání) a tím je dosaženo efektivní investice do propagace. naše grafické studio pak řeší individuální poptávky klienta (tiskoviny, korporátní identita, návrhy polepů vozidel nebo propagace na autobusech … )

O společnosti

Triker, a.s. je jeden z předních českých hráčů na trhu s velkoobchodem (v současnosti i maloobchodem) instalaterských potřeb a koupelen včetně potřebného vybavení kvalitních značek Jika, Laufen, Geberit, Ravak, Roca a mnoho dalších. Síť vlastních kamenných prodejen se vzorkovnami s centrálním skladem a vlastní dopravou je doplněna o 24/7 e-shop, který zajišťuje dodávky obchodním partnerům i jednotlivcům v rámci ČR i SK trhu.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás