Solární studia Sun City

V solárních studiích Sun City se stále něco děje. Mnoho kamenných provozoven potřebuje pravidelně správu a SLA servis responsivního webu, který je napojený na náš redakční autorský systém KOMPLETWEB a umožňuje tak správu ihned a odkudkoliv včetně automatického zobrazování aktuální otevírací doby jednotlivých studií pro zákazníky. Responsivní web zvýšil návštěvnost o více jak 70%. Doplněním jsou kontinuální tiskové a zakázkové práce pro podporu opakovaných akcí a marketing aktivit (vizitky, inzerce, roll-upy, permanentky s unikátním čárovým EAN kódem, polepy aut a autobusů, billboardy, firemní oběživo … ). Propagace na internetu je zajišťována našim Google Partner certifikovaným oddělením (cílené klikací PPC kampaně na Google / Seznam / Facebook / Instagram) včetně newsletterů a jejich rozesílek.

O společnosti

Sun City s.r.o. je kvalitní síť solárních studií v Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi, Zlíně a Brně a v poslední době se rozrostla i o moderní fitness provozovnu. Najdete tu vždy příjemný personál, perfektní solární stroje značek Ergoline, KBL, Soltron pro jakýkoliv typ pokožky včetně značkové solární kosmetiky z USA. Pokud se nechcete na dovolené v zahraničí nebo v létě v ČR spálit, doporučujeme pokožku v těchto EU certifikovaných provozovnách připravit - užijte si relax a pohodu. Novinkou jsou pak kolagenová kolária pro omlazení pleti nebo vibraplate solária pro odbourání tuků ...

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás