Seychely villa resort

Palm Royal Luxury Villas byl od začátku velice těžký oříšek. Spokojený klient je naší hlavní hnací silou, proto jsme si s výrobním týmem řekli, že dokážeme nemožné. Povedlo se! Důraz je kladen na atmosféru, která z responsivního webu čiší. Byly dodány profi materiály od fotografií až po videa, která se nám povedlo dobře propojit. Administrace využívá jednoduchý rezervační systém propojený na míru se systémem KOMPLETWEB. Přestože je klient na jiném kontinentu, tak pro něho není problém cokoli doplňovat nebo měnit. Rádi pomáháme i s přípravou tiskovin ve formě vizitek, pozvánek, voucherů či cedulí na plot. Zároveň naši grafici vytvořili celý logotyp včetně manuálu. V sekci Destinace je vytvořena grafická mapa ostrova s možností kliku na jednotlivá místa s náhledem a popisem.

O společnosti

Luxusní resort Palm Royal nabízí netradiční ubytování a osobitý přístup všem nadšeným cestovatelům. Uspokojí i náročnou klientelu, která požaduje víc, než je hotelové ubytování se snídaní v ceně. Komplex luxusních vil vznikl v roce 2016 pro všechny, kteří touží po bezstarostném luxusu, vysokém standardu a individuální péči. Naprostý klid a soukromí je samozřejmostí. Jako bonus je neskutečný výhled z bazénu na moře. Najdete nás na ostrově Mahé, který nabízí mnoho zážitků, výletů, které rádi sestavíme na míru. Na Seychely v Palm Royal určitě nezapomenete, protože nikde nejsou takové západy slunce, panenská příroda a neskutečná atmosféra, a to všechno zabalené do komorního prostředí, klidu a pohody.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás