dolů

Šéfkuchař Radek David

Pracovat pro šéfkuchaře Radka Davida byla lahůdka. Krásné fotografie jídel nám naháněly sliny a dělaly hlad. Takováto zakázka se prostě neodmítá. Začínali jsme tvorbou logotypu, přestože si na něj kuchaři nepotrpí. Logo je vaše značka a vždy bude spojená pouze s vámi. Práce pokračovaly tvorbou webové prezentace v netradičním duchu moderního portálu, plného informací ze světa tohoto skvělého kuchaře. Po schválení výsledného designu následovala tvorba responsivních HTML šablon a jejich napojení na unikátní redakční systém tvořen na míru požadavkům klienta. Požadavek byl - jednoduchost, přehlednost a možnost měnit data kdykoli a kdekoli. Dílo se zdařilo a máme všichni skvělý pocit.

O společnosti

Radek David je pojem v gastronomii, pracuje jako kreativní Executive Chef a mentor kuchařů. Na starosti má mnoho restaurací v ČR i zahraničí. Velice rád experimentuje a zkouší nové věci. Pokrmům zachová jejich přirozenou chuť, kterou doplní něčím netradičním, tak získáme zcela jiný kulinářský zážitek. Důležité je používat sezónní suroviny, tak jak to dělaly naše babičky. Motto Radka je: ,, Než něco dělat napůl, tak to raději nedělat vůbec. ,,

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás