Rodinný Parkhotel Průhonice

Nemusíte bydlet přímo v Praze, ale jen kousek od ní v Průhonicích. Na této filozofii staví Parkhotel Průhonice se svou novou prezentací. Celková tříjazyčná www s administrací na našem systému KOMPLETWEB je strukturována tak, aby si každý návštěvník intuitivně našel své potřebné informace. Klient využívá našeho týmu pro SEO i Google Partner PPC specialisty pro plnohodnotnou správu propagací na internetu. Neustálé zlepšování pozic ve vyhledávačích svědčí o tom, že svou práci děláme dobře.

O společnosti

Nenajdete blízko Prahy lepší přátelskou a rodinnou atmosféru hotelu. Parkhotel Průhonice nabízí útulné ubytování v klidném prostředí zasazeném do zahrady s terasou. Ubytování využívají nejen zamilované dvojice, svatebčané, turisté, ale i firemní akce či konference. Velkou výhodou je blízkost Průhonického parku, který podléhá ochraně UNESCO a láká k posezení. Pro sportovní nadšence není problém dojít pěšky do Aquapaláce v Čestlicích.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás