Ristorante Prosecco Praha

Nový web vyhlášené pražské restaurace Ristorante Prosecco klade důraz na "fresh" prezentaci formou celoobrazovkových fotografií, přehledné nabídky menu i denní nabídky a to vše v responsivním HTML pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízení. Napojeno je na náš intuitivní autorský redakční systém KOMPLETWEB pro správu v CZ a EN verzi (s možností přidat kdykoliv další mutace) s propojením na rezervační systém Bookio Pro. Projekt je realizován včetně vybudování kompletní firemní vizuální identity (logo, logomanuál, tiskoviny i reklamní formáty a oběživo, potisky automobilů … ). Zejména pak pravidelná grafická příprava a výroba nabídkových restauračních menu i nápojových lístků.

O společnosti

Ristorante Prosecco Praha je provozováno společností GIQ.cz s.r.o. jako i plno dalších jejich restauračních projektů, kde je kladen důraz na kvalitu surovin, příjemné podání i servis za rozumnou cenu v moderních interiérech. Restauraci najdete na Proseku v Praze hned u zastávky metra Prosek C. Speciálně z vlastní zkušenosti doporučujeme zastavit se alespoň na kávičku doplněnou o mini zákusky.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás