Restaurant Fastgood Praha

Nový web a aplikace na správu denního menu hojně navštěvované pražské restaurace Fastgood Prosek má nejdůležitější část - denní menu - integrováno nejen na homepage, ale i jako týdenní PDF ke stažení a tisku, popř. zasílané zájemcům automaticky pravidelně formou newsletteru do e-mailu a také on-line aktualizováno přímo na obrazovky v restauraci. Aktuální nabídka je tak kdykoliv přístupná a to vše ovládané z jednoho místa - z naší webové aplikace / administrace. To vše v responsivním HTML pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízení. Napojeno je na náš intuitivní autorský redakční systém KOMPLETWEB pro správu v CZ a je možno kdykoliv přidat jiné jazykové mutace pouhým kliknutím v administraci. Projekt je realizován včetně vybudování kompletní firemní vizuální identity (logo, logomanuál, tiskoviny i reklamní formáty a oběživo, potisky automobilů … ).

O společnosti

Fastgood Prosek Praha je provozováno společností GIQ.cz s.r.o. jako i plno dalších jejich restauračních projektů, kde je kladen důraz na kvalitu surovin, příjemné podání i servis za rozumnou cenu v moderních interiérech. Restauraci najdete na Proseku v Praze hned u zastávky metra Prosek C. Speciálně z vlastní zkušenosti doporučujeme zastavit se na klasický český poctivý oběd a nebo si jídla nechat zatavit sebou do krabičky.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás