dolů

Nanolabprotection masky

Nebojíme se nárazových výzev ani expresních termínů - pro klienta jsme vytvořili během 5ti dní koncepci loga (přizpůsobené prodejnímu segmentu i oboru podnikání), vydesignovali novou one-page www stránku včetně 2 jazykových mutací (česky, anglicky i německy), zajistili překlady, připravili kompletní obalovou a prodejní grafiku (samolepky, obaly, potisky, roll-bannery a muší křídla, vizitky … ) a zároveň ihned pustili on-line propagaci ve formě PPC cílených PPC bannerů a textových reklam. Čas v tomto případě byl opravdu penězmi - každý den, který zákazník v době covid-19 pandemie nemohl on-line nabízet produkty, znamenal drtivý nárůst jiných firem, které začínaly nabízet to samé. Rychlost se v tomto případě vyplatila a společnost prodává statisíce produktů týdně.

O společnosti

Značka NANOLABPROTECTION je novinkou v portfoliu společnosti AZPO holdingu a rozšiřuje jeho podnikání v oblasti textilní výroby na roušky a produkty z nanomateriálu, který je atestován i na viry, a zejména dodáván na německý trh a po České republice prostřednictvím sítě lékáren Dr. Max.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás