dolů

Kampa Garden hotel

Vytvoření prezentační prodejní www stránky pro elegantní 3* hotel v centru Prahy na kampě bylo velmi příjemné s tak nádhernými fotografiemi, které provozovatel hotelu přímo vlastní - Praha jednoduše prodává. Celková multijazyková www s administrací na našem autorském systému KOMPLETWEB je koncipována tak, aby fotografie byly tím hlavním lákadlem a dobře prodaly hotel i jeho umístění. Redakční systém pak umožňuje přidání jakékoliv další mutace a umožňuje našemu SEO i Google Partner PPC specialistovi plnohodnotnou správu propagací na internetu na různých jazykových trzích. Copywritting textového obsahu do www dodáváme pravidelně i včetně zajištění překladu do jiných jazykových mutací i drobných marketing poradenství.

O společnosti

Hotel Kampa Garden*** je vítěz Czech hotel Awards (nejoblíbenější 3* hotel v Praze 1) i držitel certifikace Tripadvisor (Certificate of Excellence) a je umístěn v historickém centru Prahy na malebném městském ostrově Kampa. Moderní pokoje, doplňovaný minibar, snack v recepci i blízkost veškerých pražských památek jsou bonusy, které každý cestoval zajisté rád ocení.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás