Hotel Davídek

Dlouholetá spolupráce s firmou Davídek s.r.o. dala vývojem vzniknout zcela novému prezentačnímu webu pro hotel Davídek. Tento úžasný komplex sportu, relaxu a odpočinku si zaslouží náš full servis. Využití redakčního systému KOMPLETWEB jen zvýšilo klientův komfort administrace dat in house, což ocenili nejen zaměstnanci recepce. Responsivní šablony pro všechny obrazovky byly velkou nutností pro propojení s rezervačním systémem Bookassist. Nyní náš SEO tým pracuje na intenzivní propagaci hotelového webu v prostředí internetu. Velkou výhodou je možnost kdykoli web upravit o nové funkce či zabezpečení.

O společnosti

Hotel Davídek v Trutnově nabízí ubytování všem zájemcům o sport, relax či turisitku v nedalekých Krkonoších. Uspokojí skupiny sportovců, firemní konference, ale i rodiny s dětmi či zamilované páry. Přivítají vás velké, prostorné pokoje v moderním stylu od předních designérů. V komplexu můžete spojit příjemné s užitečným díky široké nabídce služeb gastronomie, wellness, sportu. Přímo v areálu je mnoho parkovacích míst, které jsou monitorovány kamerovým systémem.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás