Elektronické Systémy

Klient elektronickésystémy s.r.o. potřeboval novou prezentací, kdy byla dodána vlastní grafika a na nás bylo dotvořit zbytek a web spustit co nejdříve. Responsivní HTML byla samozřejmostí, tak vznikl tento druh prezentace. Kromě webových prací děláme pro klienta i grafické návrhy na tiskoviny všeho druhu. Vizitky, PF, bannery, samolepky. plachty na plot a jiné POS materiály.

O společnosti

Pokud máte v plánu zabezpečení svého bydlení, tak vám elektronickésystémy s.r.o. pomohou. Jejich výhradní činnost je servis a montáž zabezpečovacích zařízení Jablotron. Díky dlouholetým zkušenostem mohou nabídnout ještě montáž kamerových systémů, požárních hlásičů, domovních zvonků a dalších slaboproudých systémů. Cenově je zabezpečení srovnatelné s nákupem bežných elektrických spotřebičů do domácnosti. Nemusíte myslet jen na bezpečí, ale i na komfort v podobě příjezdu do vyhřátého domu nebo chalupy.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás