ALEX FOX Central Europe

Robustní multijazyčný a multiměnový e-shop s vlastní administrací pro společnost ALEX FOX Central Europe, s.r.o. by bez obrovské počáteční přípravy nevznikl. Od prvopočátků se vymyká standardům obecných eshopových řešení a vyvíjel se doslova na "zelené louce". Napojení na ERP Microsoft Dynamics NAV systém bylo velkou výzvou. A propojení s ostatními systémy - např. automatické dopravy (DPD, Zásilkovna ...), byly již pak doslova rutinou. Responsivní design prošel mnoha úpravami a změnami v počátečních fázích vývoje, aby co nejvíce usnadnil velkoobchodním zákazníkům nákupy společně s mnoha zajímavými funkcemi včetně redakčního systému: generátor klientských nabídek do PDF s personifikací loga odběretele, hromadná objednávka, intuitivní našeptávač s obrázky, on-line skladové zásoby a newsletter automatický rozesílač a další.

Následující pravidelné servisování s domluvenou SLA krátkou reakční dobou se ukázalo jako nejefektivnější řešení, aby projekt byl neustále ve 100% kondici. Naše grafické studio kontinuálně připravuje tiskoviny pro různé formáty propagace (internet / tisk / outdoor) ve formě bannerů, inzercí, polepů stánků, letáků, včetně výroby mnostránkového tištěného nabídkového katalogu zahrnující i retuše a sazbu. Nezbytnostní je pak řešení i propagace na Google (PPC).

O společnosti

ALEX FOX Central Europe, s.r.o. je jedna z vůdčích firem na CZ trhu s reklamním textilem, který si vyrábí sama. V jejich nabídce jsou trička, pola, froté, čepice, tašky i jiný reklamní oděvní merkantil včetně možnosti individuální zakázkové výroby i aplikace potisku nebo výšivky. Setkáte se u nich s úsměvem a pro-klientským přístupem, což každý zákazník ocení.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás